فیلتر


مکمل کراتین

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
%10 پودر کراتین پیور 100% دوبیس
%25 پودر کراتین ژن استار

پودر کراتین ژن استار

789,000
591,000 تومان
%5 پودر کراتین 100% دکتر سان

پودر کراتین 100% دکتر سان

760,000
722,000 تومان
1 2 3

مکمل کراتین (creatine)

در پاسخ به سوال «کراتین چیست؟» باید توضیح داد که کراتین یکی از اجزای مکمل‌ های عضله‌ ساز است که از 3 اسیدآمینه‌ی ال آرژنین، گلیسین و ال-متیونین به وجود آمده است. حدود 95 درصد از کراتین در عضلات اسکلتی و 5 درصد آن در مغز ذخیره می‌شود. از این مقداری چیزی حدود 2 درصد آن توسط کبد و کلیه برای مصرف روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و با وارد شدن به جریان خون به واسطه‌ی اعضای بدن مورد مصرف قرار می‌گیرند. برای تامین بیشتر این نیاز می‌توان از مکمل‌ های آمینواسید مصرف کرد که در بازار به اشکال مختلف وجود دارد. از محبوب‌ ترین‌ های کراتین موجود در بازار مونوهیدرات و کراتین نیترات است. اگر از فواید مصرف کراتین بدانید محال است بی‌تفاوت از کنار این ماده‌ی غذایی ارزشمند عبور کنید.

مکمل ورزشی کراتین یکی از بهترین انواع مکمل‌هاست که میان ورزشکاران و در باشگاه‌های بدنسازی طرفداران بسیاری دارد. کراتین سرشار از موادی است که کاملا با سنتز پروتئین‌ها و ساخت عضلات مختلف در بدن در ارتباط هستند. به‌همین علت کراتین از‌جمله موادی است که مورد توجه علاقه‌مندان به ساخت عضلات قرار می‌گیرد. جالب است بدانید تا چند مدت قبل این مکمل‌ها به شکلی مخفی دادوستد می‌شدند و تنها در اختیار باشگاه‌های بدنسازی قرار داشتند. این درحالی ‌است که این روزها بسیاری از افراد عادی نیز از آ‌ن‌ها استفاده می‌کنند.

خرید مکمل کراتین (creatine)

داروخانه روشا با گرداوری لیست بهترین کراتین موجود در بازار انتخاب و خرید کراتین بهتری را برای شما به ارمغان آورده است

قیمت مکمل کراتین (creatine)

با توجه به تفاوت پروسه ساخت در انواع کراتینها بازه قیمتی متفاوتی را می توانیم برای این دسته از محصولات در نظر بگیریم. همچنین تفاوت قیمت در برندهای متفاوت با توجه به درصد مواد تشکیل دهنده نیز وجود دارد.

کراتین مونوهیدرات 

درواقع باید گفت این فرم از کراتین بهترین نوع آن به‌حساب می‌آید؛ البته مونوهیدرات تنها نمونه از کراتین در بازار نیست و معمولا نمونه‌های دیگری نیز یافت می‌شود که هریک دارای ویژگی‌ های منحصر به‌ فردی هستند. ازجمله مهم‌ترین انواع کراتین باید به ترکیبات زیر اشاره کنیم:

  • کراتین هیدروکلرید؛
  • کراتین نیترات؛
  • کراتین همراه با بی‌کربنات یا سایر قلیایی‌ها.

سوالات متداول:

مکمل کراتین چه کمکی به ما می کند؟

مکمل ورزشی کراتین یکی از بهترین انواع مکمل‌هاست که میان ورزشکاران و در باشگاه‌های بدنسازی طرفداران بسیاری دارد. کراتین سرشار از موادی است که کاملا با سنتز پروتئین‌ها و ساخت عضلات مختلف در بدن در ارتباط هستند.

قیمت کراتین بر چه اساسی تعیین می شود؟

با توجه به تفاوت پروسه ساخت در انواع کراتینها بازه قیمتی متفاوتی را می توانیم برای این دسته از محصولات در نظر بگیریم. همچنین تفاوت قیمت در برندهای متفاوت با توجه به درصد مواد تشکیل دهنده نیز وجود دارد.