فیلتر


قرص کرومیوم

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مکمل کرومیوم

مکمل کرومیوم، یکی از مکمل‌ های تغذیه‌ای و ضروری برای بدن است. در واقع عنصر کرومیوم یکی از انواع موادمعدنی بوده که به صورت آهسته جذب بدن شده و در منابع بسیار محدودی یافت می‌شود. از جمله فعالیت‌ های مهم کرومیوم در بدن، افزایش و یا تشدید عملکرد انسولین خون است. به عبارت دیگر، برخی از افراد به بیماری عدم تحل کربوهیدرات مبتلا هستند. در این افراد مصرف کرومیوم همیشه سطح قند خون را بالا نگه داشته و به درمان علائم آن‌ها کمک خواهدکرد.

بنابراین، همانطور که گفته شد، کرومیوم دارای فوائد و مزایای زیادی است که در ادامه به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

کمک به تنظیم میزان گلوکوز خون

کمک به افزایش توده عضلانی حین ورزش

کمک به کاهش چربی‌های اضافه و کاهش وزن

کمک به افزایش سوخت‌و‌ساز بدن و بهبود عملکرد آن

انسان از طریق مصرف مکمل کرومیوم می‌تواند عنصر کروم یا کرومیوم را جذب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شود.

خرید مکمل کرومیوم

برای خرید آن، باید به مراکز مکمل‌های دارویی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع مکمل‌ های کرومیوم اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات دارویی برآورده سازد.

همچنین داروخانه روشا با داشتن انواع مکمل‌های کرومیوم اورجینال نظیر کپسول کرومیوم پلاس یوروویتال، قرص کرومیوم هلث برست، قرص کروم 200 آپوویتال و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصول را در اختیار افراد قرار دهد. 

مکمل کلسیم یکی از موادمعدنی ضروری برای بدن انسان بوده که در مواد غذایی بسیار زیادی یافت می‌شود. بهتون پیشنهاد میکنیم از محصولات قرص کلسیم داروخانه روشا دیدن نمایید.

سوالات رایج:

1. خرید قرص کرومیوم چه مزایایی دارد؟

کمک به تنظیم میزان گلوکوز خون - کمک به افزایش توده عضلانی حین ورزش - کمک به کاهش چربی‌های اضافه و کاهش وزن - کمک به افزایش سوخت‌و‌ساز بدن و بهبود عملکرد آن

2. خرید کرومیوم چه کمکی به بدن می کند؟

از جمله فعالیت‌ های مهم کرومیوم در بدن، افزایش و یا تشدید عملکرد انسولین خون است. به عبارت دیگر، برخی از افراد به بیماری عدم تحل کربوهیدرات مبتلا هستند. در این افراد مصرف کرومیوم همیشه سطح قند خون را بالا نگه داشته و به درمان علائم آن‌ها کمک خواهدکرد.