فیلتر


گلوتامین

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
%10 پودر گلوتامین استلا

پودر گلوتامین استلا

648,900
584,000 تومان
%10 پودر گلوتامین ویگور

پودر گلوتامین ویگور

627,000
564,300 تومان
1 2 3

مکمل ال گلوتامین

لازم است بدانیم گلوتامین فراوان‌ترین مکمل آمینواسید غیرضروری در بدن است که در بافت‌های عضلانی، پلاسما و بافتهای دیگر یافت می‌شود. این اسید آمینه در تمام فرآورده‌های حیوانی وجود دارد؛ به طوری که بیش از ۵ درصد از اسیدهای آمینه موجود در منابع پروتئینی حیوانی مانند گوشت‌ها، محصولات لبنی و تخم مرغ‌ها را گلوتامین تشکیل می‌دهد.

غلظت گلوتامین خون در یک فرد سالم ۳ تا ۴ برابر سایر اسید‌های آمینه است، حدوداً ۶۰% اسید آمینه درون سلولی را تشکیل می‌دهد و تقریباً از عضلات به مقدار ۹ گرم در روز به داخل خون ترشح می‌شود. تحقیقات انجام شده در مورد گلوتامین به وضوح نشان داده است این اسید آمینه به راحتی قادر است تا عضلات را از گزند تجزیه شدن پروتئین در امان نگه داشته و پدیده مخرب آتروفی عضلات را به خوبی مهار کند.

خرید مکمل گلوتامین

داروخانه روشا با گرداوری با کیفیت ترین برندهای گلوتامین موجود در بازار انتخاب و خرید بهتری را برای شما به ارمغان آورده است

قیمت گلوتامین

با توجه به وجود برندهای متنوع در بازار قیمت های مختلفی از این محصول با توجه به کیفیت آنها موجود می باشد.  

انواع گلوتامین

گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه در بدن ما است. این اسیدآمینه برای پشتیبانی از بسیاری از عملکردهای سالم کار می‌کند، از جمله: ساخت پروتئین برای بافت عضلانی؛ سلول‌های سوخت‌رسان که از روده‌های ما محافظت می‌کنند؛ حمایت از سلول‌های سیستم ایمنی؛ کمک به سم زدایی کبد از مواد خارجی. برای درک «تفاوت انواع گلوتامین» جالب است بدانید که آمینو اسیدها به دو شکل مختلف در بدن دیده می‌شوند. ساختار مولکولی متفاوت اسید آمینه‌ها باعث می‌شود انواع مختلفی از آنها در بدن ما دیده شود؛ گلوتامین نیز از این قاعده مستثنی نیست. مکمل های گلوتامین در انواع مختلفی در بازار یافت می شوند که انواع رایج آنها در لیست زیر مشاهده می شود.

قرص ال گلوتامین
کپسول ال گلوتامین
پودر ال گلوتامین
مایع ال گلوتامین

نمونه‌های مایع این مکمل در بازار وجود دارد؛ اما از آن جا که این نوع گلوتامین ناپایدار است، توصیه می‌کنیم از خرید و مصرف این نوشیدنی‌های آماده یا فرم RTD آن خودداری کنید. در صورتی که به خرید RTD یا نوشیدنی‌ها علاقه دارید، به دنبال فرم ترکیبات پپتید گلوتامین باشید؛ به عنوان مثال، L-gutamin، L-alanyl و L-glycyl. به طور کلی گلوتامین هیدرات یا موادی که به اسم پپتید گلوتامین عرضه می‌شوند، انتخاب مناسب‌تری هستند. داروخانه روشا لیست بهترین مکملهای گلوتامین را بر اساس کیفیت و محبوبیت برای شما تهیه کرده است که برای انتخاب بهتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد. 

اگر به دنبال مکمل های دیگری هستید، محصولات مکمل کراتین را مشاهده کنید

سوالات متداول:

قیمت گلوتامین بر چه اساسی تعیین می شود؟

با توجه به تفاوت پروسه ساخت در انواع مکمل گلوتامین بازه قیمتی متفاوتی را می توانیم برای این دسته از محصولات در نظر بگیریم. همچنین تفاوت قیمت در برندهای متفاوت با توجه به درصد مواد تشکیل دهنده نیز وجود دارد.

خرید گلوتامین برای چی مناسب است؟

گلوتامین فراوان ترین اسید آمینه در بدن ما است. این اسیدآمینه برای پشتیبانی از بسیاری از عملکردهای سالم کار می‌کند، از جمله: ساخت پروتئین برای بافت عضلانی؛ سلول‌های سوخت‌رسان که از روده‌های ما محافظت می‌کنند؛ حمایت از سلول‌های سیستم ایمنی؛ کمک به سم زدایی کبد از مواد خارجی.