فیلتر


آمینو اسید - Amino Acid

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
%10 قرص آمینو بیف ژن استار

قرص آمینو بیف ژن استار

1,320,000
1,188,000 تومان
%10 پودر آمینو انرژی دوبیس

پودر آمینو انرژی دوبیس

665,200
598,700 تومان
%10 پودر آمینو  استلا نوتریشن

پودر آمینو استلا نوتریشن

1,384,600
1,246,100 تومان
%10 قرص مولتی آمینو یوروویتال

قرص مولتی آمینو یوروویتال

1,122,700
1,010,400 تومان
1 2

آمینو اسید (Amino Acid)

داروخانه‌ی روشا با گردآوری با کیفیت‌ ترین برندهای آمینو اسید موجود در بازار انتخاب و خرید بهتری را برای شما به ارمغان آورده است. کارشناسان روشا در تایید اصالت محصول بسیار سخت‌گیر هستند و از این حیث شما می‌توانید با آسودگی خاطر اقدام به خرید کنید

امینواسید که اغلب به عنوان بلوک‌های سازنده پروتئین شناخته می‌شوند ترکیباتی با نقش‌های حیاتی زیاد در بدن انسان هستند. فرآیندهایی نظیر ساخت پروتئین، هورمون و انتقال‌دهنده‌های عصبی بدون وجود این بلوک‌های حیاتی ممکن نبود. برای تامین این مادۀ حیاتی از طریق مواد غذایی می‌توان به غذاهای غنی از پروتئین همچون گوشت، ماهی و سویا شاره کرد. همچنین هستند افرادی که به دلایل پزشکی، ورزشی و بهبود خلق و خو از آمینواسیدها به صورت مکمل‌های موجود در بازار استفاده می‌کنند. چنانچه این تصمیم با مشورت متخصص و با اشراف بر شرایط فردی شما باشد می‌تواند نقش موءثر و سازنده‌ای در رسیدن به هدفتان داشته باشد.

خرید مکمل آمینو اسید (Amino Acid)

داروخانه روشا با گرداوری با کیفیت ترین برندهای آمینو اسید موجود در بازار انتخاب و خرید آمینواسید بهتری را برای شما به ارمغان آورده است.

قیمت آمینو اسید (Amino Acid)

با توجه به برندهای موجود در بازار آمینو اسیدها قیمتهای متفاوتی دارند که می توانید انواع مختلف این مکمل را از داروخانه روشا تهیه فرمایید. در اینجا لیست بهترین مکملهای آمینو اسید را برای انتخاب راحت تر شما گردآوری کرده ایم.

در کنار مکمل های بدنسازی، محصولات مکمل bcaa را در داروخانه روشا مشاهده کنید.

سوالات متداول:

قرص آمینو برای چی مناسب است؟

امینواسید که اغلب به عنوان بلوک‌های سازنده پروتئین شناخته می‌شوند ترکیباتی با نقش‌های حیاتی زیاد در بدن انسان هستند. فرآیندهایی نظیر ساخت پروتئین، هورمون و انتقال‌دهنده‌های عصبی بدون وجود این بلوک‌های حیاتی ممکن نبود.

مکمل امینو را از کجا میشه خریداری کرد؟

داروخانه روشا با گرداوری با کیفیت ترین برندهای مکمل آمینو اسید موجود در بازار انتخاب و خرید آمینواسید بهتری را برای شما به ارمغان آورده است.