فیلتر


ویتامین B

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
%20 کپسول ب1 پلاس یوروویتال

کپسول ب1 پلاس یوروویتال

179,900
143,900 تومان
1 2 3

مکمل ویتامین ب (Vitamin B)

وقتی از اهمیت مصرف به اندازه‌ی ویتامین ب صحبت می‌شود ممکن است برای برخی این خطا به وجود بیاید که محور صحبت‌ها تنها یک نوع از ویتامین است؛ این در حالی است که با انوا متفاوتی از ویتامین ب سروکار داریم که در غذاهای مختلف و با ساختار شیمیایی متفاوت از هم وجود دارند. ویتامین‌ ب (B) چیست و در سلامت بدن شما چه نقشی ایفا می‌کند؟ سوالی است که به شما توصیه می‌کنیم حتما به دنبال پاسخ آن باشید.

مکمل ب کمپلکس (B Complex)

مکمل ب کمپلکس حاوی ۸ نوع از ویتامین ب است.

ویتامین‌های B۱، B۲، B۳، B۵، B۶، B۷، B۹، B۱۲ در کنار هم ب کمپلکس را تشکیل می‌دهند. در قرص ب کمپلکس حداقل باید ۶ ویتامین از ۸ ویتامین وجود داشته باشد. ویتامین‌های B محلول در آب هستند و در بدن ذخیره نمی شوند. بنابراین می‌بایست در رژیم غذایی روزانه وجود داشته باشد.

خرید مکمل ویتامین ب (Vitamin B) و ب کمپلکس (B Complex)

اگر برای پرسش «مکمل ویتامین ب چیست؟» پاسخ جامعی یافته باشید آن‌گاه برایتان لزوم خرید این مکمل در مواقع لزوم کاملا واضح است. ویتامین‌های گروه ب در چرخه‌ی متابولیسم سلولی نقش‌آفرین بوده و علاوه بر عملکرد درست دستگاه ایمنی و عصبی فرد برای سلامت پوست و ماهیچه‌ها هم بسیار ضروری محسوب می‌شوند؛ بنابراین چنانچه بعد از انجام آزمایش‌های مربوطه تشخیص پزشک کمبود ویتامین ب در بدن بود می‌توانید با مشاوره‌ی کارشناسانه نسبت به خرید بهترین مکمل‌ها از داروخانه روشا اقدام کنید.

همچنین روشا برای راحتی شما در انتخاب بهترین ویتامین b مطالب ارزنده ای را تهیه کرده است که با مطالعه آن می توانید انتخاب بهتری در تهیه این ویتامین داشته باشید

قیمت مکمل ویتامین ب (Vitamin B) و ب کمپلکس (B Complex)

با توجه به مواد به کار رفته در این نوع ویتامینها می توان قیمتهای متفاوتی را از این محصول انتظار داشت.