فیلتر


ضد جوش و آکنه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
%10 ژل ضد جوش قوی ریچموند

ژل ضد جوش قوی ریچموند

295,000
265,500 تومان
%10 ژل ضدجوش مادیرا

ژل ضدجوش مادیرا

287,500
258,750 تومان
%12 ژل لایه بردار سبوما آردن
%10 ژل ضد آکنه سبو فارما مای

ژل ضد آکنه سبو فارما مای

146,000
131,400 تومان
%15 کرم ضد جوش قوی درماتیپیک
1 2 3 4 5

محصولات ضدجوش و ضدآکنه

محصولات ضدجوش و ضدآکنه دسته‌ای از محصولات مراقبتی برای پوست هستند که از بروز جوش و آکنه روی صورت جلوگیری کرده و به بهبودی جوش و آکنه هم کمک خواهندکرد. این محصولات قادرند تا میزان ترشح چربی و سبوم پوست را کنترل کرده و از بروز جوش، آکنه و غیره روی پوست جلوگیری می‌کند.

خرید کرم ضدجوش

به منظور خرید کرم ضدجوش، باید به مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع کرم‌های ضدجوش اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات آرایشی برآورده سازد.

خرید کرم ضدآکنه

به منظور خرید کرم ضدآکنه، باید به مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع کرم‌های ضدآکنه اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات مراقبتی برآورده سازد.

بهترین محصولات ضدجوش

بهترین محصولات ضدجوش را می‌توان بر اساس فرمولاسیون ساخت، برند و همچنین عملکرد آن را روی پوست تشخیص داد. هر فردی متناسب با نوع پوست و هدف مصرف خود می‌تواند بهترین محصولات ضدجوش را سفارش دهد. داروخانه روشا با داشتن انواع محصولات ضدجوش اورجینال نظیر ژل اورژانسی ضدجوش بیتروی، محلول ضدجوش موضعی آزلین 40 سبوما آردن و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصولات را در اختیار افراد قرار دهد.

بهترین محصولات ضدآکنه

بهترین محصولات ضدآکنه را می‌توان بر اساس فرمولاسیون ساخت، برند و همچنین عملکرد آن را روی پوست تشخیص داد. هر فردی متناسب با نوع پوست و هدف مصرف خود می‌تواند بهترین محصولات ضدآکنه را سفارش دهد. داروخانه روشا با داشتن انواع محصولات ضدآکنه اورجینال نظیر اسپری آکنه بدن سبوفارما، سرم آزتینول ضدآکنه لافارر و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصولات را در اختیار افراد قرار دهد.