ماسک مو

محصولات منتخب ماسک مو

سرم مو

محصولات منتخب سرم مو

شامپو

محصولات منتخب شامپو

خرید محصولات مراقبتی مو

خرید محصولات مراقبتی مو یکی از مواردی است که باید بدان توجه کرد. محصولات مراقتبی مو می‌توانند به تقویت ساقه موها و ریشه آن‌ها کمک کرده و از ریزش مو جلوگیری کنند. داروخانه روشا یکی از مراکزی است که با داشتن انواع محصولات مراقبتی مو، نیاز افراد در این خصوص را برآورده می کند. در سال‌های اخیر بحث رعایت روتین‌های مراقبتی پوست و مو به‌شدت مورد توجه بیوتی‌تراپیست‌ها، درماتولوژیست‌ها و لابراتورهای ساخت محصولات آرایشی بهداشتی قرار گرفته‌است، در حال حاضر فروشگاه‌های معتبر در رقابتی تنگاتنگ تلاش می‌کنند برای حفظ رضایت مخاطبین خود بهترین برندهای روز دنیا را گردآوری کنند، تلاشی که در «روشا» هم در دستور کار بوده و هست همواره. روتین مو برای کسانی که داشتن موهایی سالم و درخشان می‌خواهند می‌تواند یک مسیر طولانی باشد که منجر به کسب نتایج شگفت‌انگیزی شود.

خرید محصولات بهداشت مو

به منظور خرید محصولات بهداشت مو، باید به مراکز فروش لوازم بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع محصولات بهداشت مو اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات برآورده سازد.

محصولات مراقبت از مو خارجی

امروزه محصولات مراقبت از مو خارجی، در بین افراد بسیار پرطرفدار هستند. افراد به منظور مراقبت از موهای خود از لوسیون‌ها، ماسک‌ها و همچنین سرم‌های مو استفاده می‌کنند و تمایل دارند برای داشتن کیفیت بیشتر، محصولات خارجی در این زمینه را خریداری کنند. داروخانه روشا طیف زیادی از محصولات مراقبت از مو خارجی نظیر اسپری دوفاز ذغال اچ اس لاین، اسپری گره بازکن موی ویتاپلکس و غیره را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

محصولات مراقبت از مو ایرانی

طیف گسترده‌ای از محصولات مراقبت از مو ایرانی در بازار موجود است که به منظور تقویت ریشه موها، نرمی ساقه و همچنین شانه‌پذیری بیشتر موهای مجعد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. داروخانه روشا یکی از مراکز ارائه دهنده محصولات مراقبت از مو ایرانی نظیر نرم‌کننده موی روغن آرگان نئودرم، ماسک مو روغن آرگان نئودرم و غیره است.

معرفی انواع محصولات مراقبت از مو

به منظور معرفی انواع محصولات مراقبتی از مو، باید تمامی محصولاتی که به گونه‌ای از ساختار، سلامت و ظاهر موها محافظت می‌کنند را در یک دسته بندی قرار دهیم. انواع محصولات مراقبت از مو عبارت‌اند از:

محصولات مربوط به بهداشت و مراقبت از مو

محصولات مربوط به بهداشت و مراقبت از مو شامل تمامی محصولاتی هستند که به منظور شستشوی موها (شامپوها) و همچنین مراقبت از ساختار موها (نرم‌کننده مو، سرم مو و اسپری مو) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حالت دهنده‌ها

حالت‌دهنده‌ها دسته دیگری از محصولات مراقبتی برای مو هستند که به حالت‌دهی بیشتر و همچنین شانه‌پذیری موها کمک خواهندکرد. موس مو، واکس مو و اسپری های حالت‌دهنده در این دسته جای می‌گیرند.

محصولات درمانی

محصولات درمانی به گروهی از محصولات اطلاق می‌شوند که به منظور درمان شوره‌های سر، ریزش مو و همچنین شپش مو مورد استفاده قرار می‌گیرند. سرم‌ها و شامپو های ضدریزش، ضدشپش و ضدشوره در این دسته جای می‌گیرند.

خرید محصولات مراقبت از موی اصل

به منظور خرید محصولا مراقبت از موی اصل باید به مراکز فروش محصولات مراقبتی موی اورجینال مراجعه کرد. مراکز ارائه دهنده محصولات مراقبتی باید مجوز ارائه محصولات اصل را داشته باشند. داروخانه روشا با ارائه محصولات مراقبت از موی اصل، یکی از مراکز فروش محصولات مراقبتی اورجینال به شمار می‌آید.