ضد آفتاب رنگی

محصولات منتخب ضد آفتاب رنگی

کرم ضدافتاب، یکی از پرطرفدارترین محصولات آرایشی و بهداشتی است. پیش از آنکه این محصول به عنوان یک زیرساز آرایشی مورد استفاده قرار گیرد، از آن به عنوان محافظت‌کننده پوست در مقابل اشعه‌های مضر خورشید و همچنین آلودگی‌های محیطی یاد می‌شود. کرم ضدآفتاب قادر است به عنوان یک لایه محافظ روی پوست عمل کرده و پوست فرد را همیشه شاداب و جوان نگه دارد.

اگر تا به امروز نسبت به استفادۀ مداوم ضدآفتاب‌ها بی‌توجه بوده‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم در گوگل عبارت آمار مبتلایان به سرطان پوست را جستجو کنید.

فلوئید ضدآفتاب

فلوئید ضدآفتاب، یکی از محصولات آرایشی و مراقبتی پرطرفدار است که به واسطه داشتن فرمولاسیون خاص خود بسیار مورد توجه قرار گرفته‌است. فلوئید ضدآفتاب نسبت به کرم ضدآفتاب و سایر محصولات آرایشی از روغن کم تری ساخته شده و در نتیجه منجر به افزایش چربی پوست نشده و بافتی چرب و براق به وجود نمی‌آورد. این محصول حلال در آب بوده و برای افرادی که پوست چرب و جوشدار دارند، بسیار مناسب است.

خرید کرم ضدآفتاب

به منظور خرید کرم ضدآفتاب، باید به مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع کرم‌های ضدآفتاب اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات آرایشی برآورده سازد.

ژل هیدرو الکلی ضد آفتاب پوست جوشدار (به ویژه ورزشکاران) آردن سولاریس (SPF50)

قیمت کرم ضدآفتاب

قیمت کرم ضدآفتاب بسته به پروسه ساخت و فرمولاسیون هر برند متفاوت خواهدبود. همچنین دستور ساخت کرم ضدآفتاب در هر برند هم، می‌تواند روی قیمت خرید آن‌ها تاثیرگذار باشد.

بهترین کرم ضدآفتاب

بهترین کرم ضدآفتاب را می‌توان بر اساس فرمولاسیون ساخت، برند و همچنین عملکرد آن را روی پوست تشخیص داد. هر فردی متناسب با نوع پوست و هدف مصرف خود می تواند بهترین کرم ضدآفتاب را سفارش دهد. داروخانه روشا با داشتن انواع کرم‌های ضدافتاب اورجینال نظیر کرم ضدآفتاب رنگی و بی‌رنگ، کرم‌های ضدآفتاب مخصوص بانوان، آقایان و کودکان، می تواند بهترین مدل از این نوع محصول را در اختیار افراد قرار دهد.