فیلتر






مکمل کبد و صفرا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

مکمل‌ کبد

یکی از داروی‌های موثر برای حفظ سلامت کبد، مکمل‌های کبد هستند. کبد یکی از اعضای حیاتی برای بدن به شمار آمده و در بسیاری از فعالیت‌های بدن نقش دارد. این عضو که در حفره شکمی و در زیر دیافراگم قرار دارد، قادراست تا سطح بسیاری از متابولیت‌های موجود در خون تنظیم کند. البته این تنها عملکرد کبد نبوده، بلکه کبد قادراست تا به مولکول‌های سوختی بدن هم متصل شود. به عنوان مثال، کبد می‌تواند گلوکزی که به فراوانی در جریان خون وجود دارد را به گلیکوژن تبدیل کرده و آن را ذخیره کند. در نهایت هم با کاهش سطح قند خون، دوباره کبد گلیکوژن ذخیره شده را به شکل گلوکوز به سطح خون باز می‌گرداند و بدین صورت در تنظیم قند خون بسیار نقش خواهدداشت.

البته این عملکرد از نقش کبد در متابولیسم لیپیدها، ساخت کلسترول و سنتز تری‌گلیسیریدها نمی‌کاهد. در این میان اگر کبد دچار مشکل شود، فرد با بیماری‌های کبدی نظیر زردی و یا یرقان مواجه خواهدشد. در صورتی که سطح بیلی‌روبین در بدن افزایش یابد، فرد به زردی مبتلا شده و بیمار می شود. در این شرایط به منظور بازگرداندن سلامت کبد، باید از گرانترین قرص کبد استفاده شود.

مکمل‌ صفرا

همانطور که از نامشان پیداست، برای حفظ سلامت صفرا، از مکمل‌های سلامت صفرا استفاده می‌شود. صفرا مایعی سبز یا زرد رنگ است که پی هاچ بالاتر از 7 دارد. این مایع توسط کبد تولید شده و در هضم و گوارش مواد غذایی نقش بسیاری دارد. از دیگر مواردی که صفرا در انجام آن ها نقش دارد، جذب ویتامین‌های محلول در چربی (ویتامین آ، D، E و K) بوده و در مقابل آن قادراست تا مواد مضر بدن را هم دفع کند. حال اگر سطح عملکرد صفرا بهم بخورد، سلامت آن به خطر افتاده و باید از مکمل‌های صفرا استفاده شود. به عنوان مثال در صورتی که سطح استروژن در بدن بالا برود، میزان کلسترول صفرا دستخوش تغییر شده و افزایش خواهدیافت. افزایش میزان کلسترول صفرا به ایجاد سنگ صفرا انجامیده و سلامت آن را مختل کرده و فرد باید از مکمل‌های صفرا استفاده کند.

خرید مکمل‌های کبد و صفرا

‌به منظور خرید مکمل‌های کبد و صفرا، باید به مراکز مکمل‌ های دارویی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع مکمل‌های کبد و صفرا اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات دارویی برآورده سازد.

همچنین داروخانه روشا با داشتن انواع مکمل‌ های کبد و صفرا اورجینال نظیر قرص لیور کر هلث اید، قرص لیورگل گل دارو، کپسول پرولیو باریج اسانس و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصول را در اختیار افراد قرار دهد. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند از طریق بلاگ سایت روشا نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و با استفاده از شماره تماس موجود در سایت نسبت به دریافت مشاوره آنلاین اقدام حاصل فرمایند.

اگر مشکل نفخ دارید از قرص ضد نفخ داروخانه دیدن نمایید.

سوالات متداول:

خرید مکمل کبد و صفرا چه زمانی نیاز است؟

یکی از داروی‌های موثر برای حفظ سلامت کبد، مکمل‌های کبد هستند. کبد یکی از اعضای حیاتی برای بدن به شمار آمده و در بسیاری از فعالیت‌های بدن نقش دارد. اگر کبد به مشکل بخورد در این شرایط به منظور بازگرداندن سلامت کبد، باید از مکمل‌های کبد استفاده شود. همینطور افزایش میزان کلسترول صفرا به ایجاد سنگ صفرا انجامیده و سلامت آن را مختل کرده و فرد باید از مکمل‌های صفرا استفاده کند.

مکمل کبد و صفرا را از کجا باید خریداری کرد؟

جهت خرید مکمل‌های کبد و صفرا، باید به مراکز مکمل‌ های دارویی معتبر مراجعه کرد.همچنین داروخانه روشا با داشتن انواع مکمل‌ های کبد و صفرا اورجینال نظیر قرص لیور کر هلث اید، قرص لیورگل گل دارو، کپسول پرولیو باریج اسانس و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصول را در اختیار افراد قرار دهد.