فیلتر
مکمل های پاراهورمون

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مکمل‌های پاراهورمون (پروهورمون)

مکمل‌های پروهورمون یکی از انواع مکمل‌های غذایی هستند که در بدنسازی و با هدف عضله سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع مکمل در بدن روی ترشح و عملکرد هورمون های مختلف تاثیر گذاشته و درنتیجه به افزایش حجم عضلات و نتیجه گیری بهتر کمک خواهندکرد. پروهورمون ها، نه تنها استروئید نیستند، بلکه برخلاف استروئیدها فاقد عوارض جانبی بوده و برای فرد مضر نخواهندبود.

خرید مکمل‌های پاراهورمون (پروهورمون)

به منظور خرید مکمل‌های پاراهورمون اورجینال، باید به مراکز خرید قانونی مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن مکمل‌های پاراهورمون اورجینال و با کیفیت، نیاز ورزشکاران نسبت به این دسته از مکمل‌های ورزشی را برآورده سازد.

قیمت مکمل‌های پاراهورمون (پروهورمون)

قیمت مکمل‌های پاراهورمون بسته به پروسه ساخت و فرمولاسیون هر برند متفاوت خواهدبود. همچنین درصد عناصر سازنده مکمل‌های پاراهورمون در هر برند هم، می‌تواند روی قیمت خرید آن‌ها تاثیرگذار باشد.

مکمل پاراهورمون بدنسازی (پروهورمون)

مکمل‌های پاراهورمون، نوعی از مکمل‌های مورد استفاده در ورزش بدنسازی هستند. این مکمل‌ها برخلاف تصور عموم جز ترکیبات استروئیدی نبوده و همچنین مصرف و فروش آن ها هم کاملا قانونی است. پروهورمون به معنای پیش‌هورمون بوده و  به ماده‌ای اطلاق می‌شود که پس از  ورود به بدن به هورمون تبدیل خواهدشد. پروهورمون‌ها دارای انواع و عملکرد متفاوتی هستند؛ اما در اغلب موارد بیشترین تاثیر را روی هورمون تستوسترون داشته و می توانند به افزایش فرم بدن، افزایش حجم عضله و همچنین تسهیل در نتیجه‌گیری کمک کنند.