فیلتر
مکمل های پاراهورمون

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مکمل‌ پاراهورمون

مکمل پاراهورمون به عنوان یک مکمل غذایی یا دارویی که برای مدیریت مشکلات مرتبط با پاراهورمون (PTH) استفاده می‌شود، مطرح می‌شود. اصطلاحاً مکمل پاراهورمون به محصولاتی اشاره دارد که به منظور تنظیم سطح PTH در بدن یا کنترل مشکلات مرتبط با عملکرد پاراتیروئیدها و استخوان‌ها مصرف می‌شوند. یکی از مهمترین مصارف مکمل پاراهورمون در درمان اوستئوپروزیس (کاهش چگالی استخوان) است. افزایش سطح PTH می‌تواند به کاهش چگالی استخوان و افزایش خطر شکستگی استخوان منجر شود. بنابراین، در برخی موارد، داروها یا مکمل‌ هایی که به منظور کاهش فعالیت پاراهورمون یا تنظیم آن مصرف می‌شوند، می‌ توانند به تقویت استخوان‌ ها و کاهش خطر شکستگی‌ ها کمک کنند. مکمل‌های پاراهورمون معمولاً توسط پزشکان تجویز می‌شوند و باید تحت نظر پزشک مصرف شوند. مصرف این مکمل‌ ها باید با دقت و بر اساس توصیه‌ های پزشک انجام شود، زیرا ممکن است تداخل با داروهای دیگر داشته باشند و عوارض جانبی نیز داشته باشند.

مکمل‌های پروهورمون یکی از انواع مکمل‌های غذایی هستند که در بدنسازی و با هدف عضله سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع مکمل در بدن روی ترشح و عملکرد هورمون های مختلف تاثیر گذاشته و درنتیجه به افزایش حجم عضلات و نتیجه گیری بهتر کمک خواهندکرد. پروهورمون ها، نه تنها استروئید نیستند، بلکه برخلاف استروئیدها فاقد عوارض جانبی بوده و برای فرد مضر نخواهندبود.

اگر برای چربی سوزی دنبال مکمل هستید از محصولات قرص افزایش متابولیسم دیدن نمایید.

خرید مکمل‌ پاراهورمون (پروهورمون)

به منظور خرید مکمل‌ های پاراهورمون اورجینال، باید به مراکز خرید قانونی مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن مکمل‌ های پاراهورمون اورجینال و با کیفیت، نیاز ورزشکاران نسبت به این دسته از مکمل‌های ورزشی را برآورده سازد.

قیمت مکمل‌ پاراهورمون (پروهورمون)

قیمت پاراهورمون بسته به پروسه ساخت و فرمولاسیون هر برند متفاوت خواهدبود. همچنین درصد عناصر سازنده مکمل‌ های پاراهورمون در هر برند هم، می‌تواند روی قیمت خرید آن‌ها تاثیرگذار باشد. قیمت این محصول ممکن است بسته به محل فروش، نوع محصول (دارو یا مکمل غذایی)، برند، دوز مورد نیاز و تعداد قرص‌ها در بسته متغیر باشد. همچنین، پاراهورمون معمولاً به دلیل تجویز پزشکی و نیاز به نسخه پزشکی، از داروخانه و تأمین‌کنندگان داروها دریافت می‌شود. بنابراین، قیمت آن می‌تواند متفاوت باشد و باید از یک داروخانه یا پزشک محلی به عنوان مرجع برای قیمت‌ گذاری دقیقتر استفاده کنید. 

مکمل پاراهورمون بدنسازی

مکمل‌ های پاراهورمون، نوعی از مکمل‌ های مورد استفاده در ورزش بدنسازی هستند. این مکمل‌ها برخلاف تصور عموم جز ترکیبات استروئیدی نبوده و همچنین مصرف و فروش آن ها هم کاملا قانونی است. پروهورمون به معنای پیش‌ هورمون بوده و  به ماده‌ ای اطلاق می‌ شود که پس از  ورود به بدن به هورمون تبدیل خواهدشد. پروهورمون‌ ها دارای انواع و عملکرد متفاوتی هستند؛ اما در اغلب موارد بیشترین تاثیر را روی هورمون تستوسترون داشته و می توانند به افزایش فرم بدن، افزایش حجم عضله و همچنین تسهیل در نتیجه‌ گیری کمک کنند.

اگر به دنبال مکمل های دیگری هستید حتما از محصولات، پروتئین وی دیدن نمایید.

سوالات متداول:

مکمل پاراهورمون چیست؟

مکمل‌ های پروهورمون یکی از انواع مکمل‌های غذایی هستند که در بدنسازی و با هدف عضله سازی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع مکمل در بدن روی ترشح و عملکرد هورمون های مختلف تاثیر گذاشته و درنتیجه به افزایش حجم عضلات و نتیجه گیری بهتر کمک خواهندکرد.

قیمت پاراهورمون بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت پاراهورمون بسته به پروسه ساخت و فرمولاسیون هر برند متفاوت خواهدبود. همچنین درصد عناصر سازنده مکمل‌ های پاراهورمون در هر برند هم، می‌تواند روی قیمت خرید آن‌ها تاثیرگذار باشد. قیمت این محصول ممکن است بسته به محل فروش، نوع محصول (دارو یا مکمل غذایی)، برند، دوز مورد نیاز و تعداد قرص‌ها در بسته متغیر باشد.