انواع حالت دهنده مو

حالت‌دهنده‌ مو

حالت‌دهنده‌ مو دسته‌ای از محصولات آرایشی برای مو به شمار می‌آیند، زیرا این محصولات به داخل فولیکول مو ورود پیدا نکرده و صرفا جنبه آرایشی برای مو دارند. این نوع محصول دارای اثر موقتی بوده و صرفا برای مدت کوتاهی ظاهر مو را زیبا خواهدکرد. در ساختار این نوع محصول از پروتئین و سیلیکون استفاده شده و به نرم‌شدن، حالت‌پذیری و شانه‌پذیری بهتر موها کمک می‌کند.

خرید حالت‌دهنده مو

به منظور خرید حالت‌دهنده مو، باید به مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع حالت‌دهنده‌های مو اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات آرایشی برآورده سازد.

انواع محصولات حالت‌دهنده مو

انواع محصولات حالت‌دهنده مو براساس نوع عملکرد به دسته‌های مختلفی طبقه‌بندی می‌شوند. در زیر به انواع محصولات حالت‌دهنده مو اشاره می‌کنیم:

موس مو

موس مو، یکی از محصولات حالت‌دهنده برای مو بوده که بافتی کف‌مانند دارد. این محصول با اهداف متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال از موس مو می‌توان برای رفع خشکی و آبرسانی موهای خشک، حالت‌دهندگی بهتر موهای مجعد و همچنین پرپشت نشان دادن موهای کم‌پشت استفاده کرد.

ژل مو

ژل مو، یکی از محصولات آرایشی برای مو بوده که دارای بافتی ژله‌ای است. افراد در هنگام استفاده از این محصول کمی با محدودیت مواجه هستند، زیرا سریعا روی مو خشک شده و دیگر قابل تغییر حالت نخواهدبود.

واکس و اسپری حالت‌دهنده مو

واکس مو، یکی از محصولات آرایشی برای مو بوده که شبیه به ژل مو عمل می‌کند. این محصول به موها حالت داده؛ اما مانند ژل خشک نمی‌شود. همچنین این محصول حالت‌دهندگی بسیار خوبی داشته و قادر است تا ظاهر مو را درخشان و زیبا نشان دهد. اسپری حالت دهنده مو هم به شکل افشانه بوده و قادر است علاوه بر حفظ حالت مو به بیشتر نشان دادن حجم موها کمک کند.