فیلتر


پودر کربوهیدارت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مکمل کربوهیدرات

پودر کربوهیدرات یک نوع مکمل غذایی است که به صورت متمرکز، کربوهیدرات‌ها را در اختیار بدن قرار می‌دهد. این نوع پودرها معمولاً از منابع کربوهیدراتی مانند نشاسته، مالتودکسترین، دکستروز و سایر شکل‌های پیچیده یا ساده کربوهیدرات تهیه می‌شوند. هدف اصلی استفاده از پودر کربوهیدرات تأمین انرژی سریع و کمک به بازیابی گلیکوژن موجود در عضلات پس از فعالیت‌های ورزشی است. این مکمل‌ها برای ورزشکارانی که به دنبال افزایش عملکرد و سرعت بازیابی هستند، محبوبیت دارند.

خرید مکمل کربوهیدرات

به منظور خرید مکمل کربوهیدرات اورجینال، باید به مراکز خرید قانونی مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع مکمل کربوهیدرات اورجینال و با کیفیت، نیاز ورزشکاران نسبت به این دسته از مکمل‌های ورزشی را برآورده سازد.

قیمت مکمل کربوهیدرات

قیمت مکمل‌های کربوهیدرات بسته به پروسه ساخت و فرمولاسیون هر برند متفاوت خواهدبود. همچنین درصد عناصر سازنده مکمل‌های کربوهیدرات در هر برند هم، می‌تواند روی قیمت خرید آن‌ها تاثیرگذار باشد.

خرید بهترین مکمل‌ های کربوهیدرات

خرید بهترین مکمل‌های کربوهیدرات به ورزشکارانی توصیه می‌شود که نیاز به افزایش انرژی و بهبود عملکرد خود حین تمرینات سخت و فشرده بدنسازی دارند. بزرگترین منابع تامین انرژی، مکمل‌های کربوهیدرات هستند که در مدل ها و برندهای مختلف قابل خرید هستند. به منظور خرید بهترین مکمل‌های کربوهیدرات، داروخانه روشا پودر کربو دوبیس، پودر کربو 3000 ژن استار، پودر کربو کمپلکس لوکس و ده‌ها مدل دیگر از مکمل های کربوهیدرات اورجینال را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.

برای افزایش وزن از مکمل گینر استفاده کنید

سوالات متداول:

قیمت پودر کربوهیدرات به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت مکمل‌های کربوهیدرات می‌تواند به چندین عامل بستگی داشته باشد، مثل : برند تولید کننده - کیفیت مواد اولیه - میزان خلوص و تصفیه - حجم و اندازه بسته بندی - افزودنی و مواد تقویت کننده

خرید کربوهیدرات به چه افرادی توصیه می شود؟

خرید بهترین مکمل‌های کربوهیدرات به ورزشکارانی توصیه می‌شود که نیاز به افزایش انرژی و بهبود عملکرد خود حین تمرینات سخت و فشرده بدنسازی دارند. بزرگترین منابع تامین انرژی، مکمل‌های کربوهیدرات هستند که در مدل ها و برندهای مختلف قابل خرید هستند.