فیلتر


کربوهیدرات - Carbo

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مکمل کربوهیدرات

یکی از انواع مکمل‌های رایج و پرطرفدار در بدنسازی، مکمل کربوهیدرات است. مکمل کربوهیدرات همانطور که از نامش پیداست، وظیفه تامین انرژی مورد نیاز بدن حین انجام تمرینات بدنسازی را برعهده دارد. هنگامی که ورزشکار به انجام تمرینات بدنسازی می‌پردازد، به کربوهیدرات برای تامین انرژی مورد نیاز خود احتیاج دارد. مکمل کربوهیدرات در ماهیچه‌ها ذخیره شده و در هنگام تمرین به گلوکوز تبدیل می‌شود و انرژی مورد نیاز فرد را تامین خواهدکرد.

خرید مکمل کربوهیدرات

به منظور خرید مکمل کربوهیدرات اورجینال، باید به مراکز خرید قانونی مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع مکمل کربوهیدرات اورجینال و با کیفیت، نیاز ورزشکاران نسبت به این دسته از مکمل‌های ورزشی را برآورده سازد.

قیمت مکمل کربوهیدرات

قیمت مکمل‌های کربوهیدرات بسته به پروسه ساخت و فرمولاسیون هر برند متفاوت خواهدبود. همچنین درصد عناصر سازنده مکمل‌های کربوهیدرات در هر برند هم، می‌تواند روی قیمت خرید آن‌ها تاثیرگذار باشد.

خرید بهترین مکمل‌های کربوهیدرات

خرید بهترین مکمل‌های کربوهیدرات به ورزشکارانی توصیه می‌شود که نیاز به افزایش انرژی و بهبود عملکرد خود حین تمرینات سخت و فشرده بدنسازی دارند. بزرگترین منابع تامین انرژی، مکمل‌های کربوهیدرات هستند که در مدل ها و برندهای مختلف قابل خرید هستند. به منظور خرید بهترین مکمل‌های کربوهیدرات، داروخانه روشا پودر کربو دوبیس، پودر کربو 3000 ژن استار، پودر کربو کمپلکس لوکس و ده‌ها مدل دیگر از مکمل های کربوهیدرات اورجینال را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.