فیلترضد آفتاب رنگی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
%20 دی دی کرم لافارر (SPF30)

دی دی کرم لافارر (SPF30)

489,850
391,900 تومان
1 2 3 ... 6 7 8

ضدآفتاب رنگی

ضدآفتاب رنگی، یکی از محصولات مراقبتی برای پوست بوده که علاوه بر محافظت از پوست صورت، به رنگ‌های مختلف در بازار موجود بوده و می تواند به هنگام آرایش هم مورد استفاده قرار گیرد. ضدآفتاب رنگی، همانطور که از نامش پیداست، با درجات رنگی مختلف وجود داشته و هر فرد، بر اساس رنگ پوست خود، می‌تواند رنگ مورد نظرش را خریداری کند. این مدل ضدآفتاب دارای پوشانندگی بوده و می‌تواند عیوب پوست را بپوشاند. همچنین این مدل ضدآفتاب علاوه بر محافظت از پوست در مقابل اشعه‌های نور خورشید، از برخورد نورهای مرئی با پوست هم جلوگیری کرده و پوست را شاداب نگه می دارد.

خرید کرم ضدآفتاب رنگی

به منظور خرید کرم ضدآفتاب رنگی ، باید به مراکز فروش لوازم آرایشی و بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع کرم‌های ضدآفتاب رنگی اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات آرایشی برآورده سازد.

انواع کرم ضدآفتاب رنگی

  انواع کرم ضدآفتاب رنگی، بر اساس نوع پوست افراد، به سه دسته زیر تقسیم می‌شود:

کرم ضدآفتاب رنگی مخصوص پوست چرب

کرم ضدآفتاب رنگی مخصوص پوست چرب، همانظور که از نامش پیداست برای پوست‌های چرب و جوشدار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ضدآفتاب چربی کمتری داشته و میزان چربی ترشح‌شده توسط پوست را هم کنترل می‌کند. این محصول دارای بافتی سبک بوده و از بروز احساس سنگینی روی پوست جلوگیری خواهدکرد.

کرم ضدافتاب رنگی مخصوص پوست خشک

کرم ضدآفتاب رنگی مخصوص پوست خشک، برای پوست‌های خشک و خیلی‌خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مدل ضدآفتاب دارای خاصیت آبرسانی بوده و علاوه بر محافظت از پوست، میزان رطوبت موردنیاز پوست را تامین کرده و از بروز خشکی و التهاب روی پوست جلوگیری خواهدکرد.

کرم ضدآفتاب رنگی مخصوص پوست مختلط

کرم ضدآفتاب رنگی مخصوص پوست مختلط، برای پوست‌هایی که در برخی مناطق چرب هستند و در برخی مناطق خشک، مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ضدآفتاب بافت سبکی داشته و علاوه بر کنترل میزان ترشح سبوم پوست، رطوبت مورد نیاز پوست را هم تامین کرده و از بروز خشکی، التهاب و خارش روی پوست جلوگیری کند.