فیلتر


ضد عفونی کننده ها

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2

ضدعفونی‌کننده دست و سطوح

ضدعفونی‌کننده دست و سطوح، یکی از لوازم بهداشتی است که تمامی افراد از آن استفاده می‌کنند. با همه‌گیرشدن بیماری کرونا، دیگر تمام افراد به دنبال ضدعفونی‌کردن دست‌های خود و سطوح مختلف بوده تا از انتشار این ویروس کشنده جلوگیری کنند. بر اساس گزارشات منتشر شده از ویروی کرونا، در صورتی که سطحی به ویروس آلوده باشد، تنها تماس دست فرد سالم با این سطوح و سپس ضدعفونی‌کردن دست، کافی است تا فرد به کرونا مبتلا شود.

از آنجایی که هنوز درمان قطعی و مشخصی برای درمان این ویروس کشنده کشف نشده‌است، بهتر است تمامی افراد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از انتشار این ویروس جلوگیری کنند. یکی از اصول پروتکل بهداتشی ضدعفونی کردن دست‌ها و سطوح است. به منظور عملی‌کردن این اصل، بهتر است از ضدعفونی‌کننده دست و سطح استفاده شود.

الکل ضدعفونی

الکل ضدعفونی، یکی از محصولات بهداشتی و مراقبتی دیگری است که در ایام همه‌گیرشدن ویروس کرونا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع الکل برای ضدعفونی دست و سطوح بوده و با هدف جلوگیری از انتشار ویروس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید ضدعفونی‌کننده

به منظور خرید ضدعفونی‌کننده، باید به مراکز فروش محصولات بهداشتی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع ضدعفونی‌کننده اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات بهداشتی برآورده سازد.

همچنین داروخانه روشا با داشتن انواع ضدعفونی‌کننده اورجینال نظیر الکل 50 میل کوماکول، ژل ضدعفونی کننده دست شون، اسپری ضدعفونی کننده دست ایروکس و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصول را در اختیار افراد قرار دهد. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند از طریق بلاگ سایت روشا نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و با استفاده از شماره تماس موجود در سایت نسبت به دریافت مشاوره آنلاین اقدام حاصل فرمایند.