فیلتر


کلیه و مجاری ادراری

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

مکمل‌های سلامت کلیه

مکمل‌های سلامت کلیه، به منظور درمان و یا پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های کلیوی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از افراد، بیماری‌های کلیوی را بسیار پیشرونده و غیرقابل درمان می‌دانند. به عبارت دیگر، فردی که به بیماری‌ و اختلالات کلیوی دچار می‌شود، باید تا آخر عمر دیالیز شود و تحت نظارت دکتر قرار گیرد. حتی در موارد حاد، بیماران کلیوی که کلیه خود را از دست داده‌اند، برای درمان باید به پیوند اعضا روی آورند.

نقش کلیه‌ها در بدن، حیاتی است. به عبارتی، آن‌ها مواد زائد بدن را دفع کرده و به پاکسازی بدن کمک خواهندکرد. در صورتی که کلیه‌ها دچار مشکل شوند، دیگر نمی‌توانند مثل سابق خون را تصفیه کنند و درنتیجه آلودگی‌ها در خون باقی خواهندماند. به منظور جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، تنها راه پیشگیری خواهدبود. یکی از راه‌های پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی، مصرف مکمل‌های سلامت کلیه است.

خرید مکمل‌های سلامت کلیه

به منظور خرید مکمل‌های سلامت کلیه، باید به مراکز مکمل‌های دارویی معتبر مراجعه کرد. داروخانه روشا مفتخر است که با داشتن انواع مکمل‌های سلامت کلیه اورجینال و با کیفیت، نیاز مشتریان را نسبت به این دسته از محصولات دارویی برآورده سازد.

همچنین داروخانه روشا با داشتن انواع مکمل‌های سلامت کلیه اورجینال نظیر قرص لیتورکس بی باریج اسانس، قرص سیستون هیمالیا، کپسول رودیورتیک قائم دارو و غیره می‌تواند بهترین مدل از این نوع محصول را در اختیار افراد قرار دهد. همچنین مشتریان گرامی می‌توانند از طریق بلاگ سایت روشا نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر و با استفاده از شماره تماس موجود در سایت نسبت به دریافت مشاوره آنلاین اقدام حاصل فرمایند.