خرید محصولات برند درموسیس

6 تا از بهترین مکملهای تقویت استخوان و مفاصل موجود در بازار ایران

6 تا از بهترین مکملهای تقویت استخوان و مفاصل موجود در بازار ایران

استخوان‌ها و مفاصل یکی از اعضای مهم بدن هستند که نقش مهمی در روند حرکتی افراد ایفا می‌کنند. با افزایش سن و یا بروز برخی مشکلات، استخوان‌ها دچار آسیب‌دیدگی شده و شما را ضعیف می‌کنند. اگر به موقع جلوی این مشکلات گرفته نشود فرد دچار مشکلات حادتری همچون پوکی استخوان، آرتروز و … می‌شود. لذا در صورتی که با درد مفاصل، خستگی یا ورم استخوان‌ها روبرو شدید باید هر چه زودتر به فکر چاره باشید. بهترین کار برای درمان درد مفاصل و تقویت استخوان‌ها استفاده از مکمل‌های غذایی است. در این مقاله بهترین مکمل‌های تقویت استخوان و مفاصل را به شما معرفی خواهیم کرد؛ بنابراین از شما دعوت می‌کنیم که در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین مکملهای تقویت استخوان و مفاصل

بهترین روش برای تقویت استخوان و مفاصل استفاده از مکمل‌های دارویی و غذایی است. این مکمل‌ها انواع مختلفی داشته و به شکل‌های گوناگون در دسترس هستند. در این بخش بهترین مکمل‌ها تقویت استخوان و مفاصل را بیان می‌کنیم.

1- قرص بون ساپورت ویتالی تون

قرص بون ساپورت ویتالی تون

این قرص حاوی مواد سازنده و معدنی مورد نیاز برای بدن از جمله کلسیم سیترات، بورون، زینک، منیزیم، مس، منگنز و ویتامین D3 می‌باشد. با مصرف این قرص‌ها می‌توانید سلامت استخوان‌ها را تضمین کرده و از مبتلا شدن به پوکی استخوان جلوگیری کنید.

نحوه مصرف کپسول بون ساپورت ویتالی تون

 • روزانه دو عدد از این قرص همراه با آب فراوان میل شود.

زمان مصرف قرص بون ساپورت 

 • روزانه و با دستور پزشک

هشدار مصرف مکمل بون ساپورت ویتالی تون

 • از افزایش خود سر تعداد قرص‌ها مصرفی خودداری کنید. در صورت بارداری یا شیردهی از مصرف این داروها بدون مشورت با پزشک پرهیز کنید.

2- سافت ژل فلکسی ژنو ویواتیون

سافت ژل فلکسی ژنو ویواتیون

سافت ژل فلکسی ژنو ویواتیون از گل.کزامین، ام اس ام، کلاژن، زردچوبه، عصاره زنجبیل، زینک، ویتامین دی و ویتامین ث تشکیل شده است. ترکیب این مواد باعث می‌شود که تاثیرگذاری سافت ژل افزایش یابد.

 نحوه مصرف سافت ژل فلکسی ژنو:

 • روزانه دو عدد کپسول را همراه با مقدار زیادی آب مصرف کنید.

زمان مصرف قرص فلکسی ژنو ویواتیون:

 • روزانه

هشدار مصرف مکمل فلکسی ژنو ویواتیون:

 • از مصرف این دارو در زمان بارداری و شیردهی خودداری کنید. نباید این کپسول را بیش از میزان تعیین شده مصرف کنید.

3- شربت استی کپ ویواتیون

شربت استی کپ ویواتیون

شربت استی‌کپ ویواتیون فاقد هر گونه ماده مضر برای بدن از جمله گلوتن و لاکتوز است. از این شربت می‌توانید برای رفع گرفتگی عضلات، تقویت سیستم ایمنی، جلوگیری از پوکی استخوان و کاهش درد ناشی از آرتروز و سایر بیماری‌های مفاصل استفاده کنید.

نحوه مصرف استی کپ ویواتیون :

 • افراد بزرگسال باید روزانه 10 میلی لیتر از این شربت را مصرف کنند.

زمان مصرف  استی کپ:

 • روزانه و با دستور پزشک

هشدار مصرف مکمل استی کپ ویواتیون:

 • از مصرف بیش از اندازه تعیین شده پرهیز کنید. زنان باردار و مادران شیرده قبل از مصرف این شربت باید با پزشک خود مشورت کنند.

4- قرص آلفلکسیل آلفا ویتامینز

آلفلکسیل آلفا ویتامینز

این قرص مکمل از ترکیباتی همچون دی‌کلسیم فسفات، هیپروملوز، میکروکریستالین سلولز، استئارات منیزیم، کراس کارملوس سدیم، اسید استئاریک، سیلیکا، تری آستین و تالک ساخته شده است. با مصرف روزانه قرص آلفلکیس می‌توانید غضروف‌سازی در مفاصل را بهبود ببخشید و دردهای ناشی از ورم مفاصل یا آرتروز را کاهش دهید.

نحوه مصرف آلفلکسیل:

 • روزانه 3 عدد از این قرص را همراه با غذا مصرف کنید.

زمان مصرف  آلفلکسیل آلفا ویتامینز:

 • روزانه و با دستور پزشک

هشدار مصرف آلفلکسیل آلفا:

 • در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود. در صورت مصرف دارو و یا مکمل‌های دیگر، حتما با پزشک خود مشورت کنید.

5- قرص فلکس اورت یوروویتال

فلکس اورت یوروویتال

این قرص از ترکیبات منحصر‌به‌فردی همچون گلوکزامین، کلاژن، عصاره زنجبیل، کلسیم، روی، منگنز، مس، فولیک اسید و ویتامین‌های دی، ث، ای و B12 ساخته شده است. لذا با مصرف روزانه این قرص می‌توانید از پوکی استخوان جلوگیری کنید و مشکلات مربوط به درد مفاصل، التهال ناشی از آرتروز و … را برطرف نمایید.

نحوه مصرف فلکس اورت:

 • روزانه دو عدد قرص را همراه با مقدار زیادی آب مصرف کنید.

 زمان مصرف مکمل فلکس اورت :

 • روزانه و طبق دستور پزشک

هشدار مصرف مکمل فلکس اورت یوروویتال:

 • از مصرف بیش از میزان توصیه شده خودداری کنید. اگر در دوره حساسی بارداری یا شیردهی هستید بدون مشورت با دکتر خود از این دارو مصرف نکنید.

6- کپسول آوسوی بی اس کی

قرص آوسوی بی اس کی

این کپسول دارای ترکیباتی همچون عصاره آووکادو و سویا بوده و برای رده سنی بزرگسالان طراحی شده است. لذا اگر جزو افرادی هستید که از دردهای مفصلی و آرتروز رنج می‌برید و قصد خرید یک مکمل کاملا گیاهی برای درمان مشکات خود هستید، به شما کپسول آوسوی بی اس کی را پیشنهاد می‌کنیم.

نحوه مصرف کپسول آوسوی:

 • این کپسول به صورت روزانه یک عدد و همراه با غذا مصرف می‌شوند.

زمان مصرف آوسوی:

 • 3 ماه یا طبق تجویز پزشک

هشدار مصرف قرص آوسوی بی اس کی:

 • در زیاده روی در این کپسول‌ها خودداری کنید. اگر از داروهای دیگری استفاده می‌کنید حتما با پزشک خود درمیان بگذارید. اگر در دوران بارداری و شیردهی قرار دارید، قبل از مصرف مکمل‌ها با پزشک خود مشورت کنید.

7- کپسول پیاسیدین رازک

پیاسیدین رازک

افرادی که از بیماری‌های مفصلی، آرتروز و مشابه آن رنج می‌برند کافی است این کپسول را به مدت 3 الی 6 ماه مصرف کنند. با سپری کردن این دوره درمانی شاهد تاثیر فوق‌العاده بر روی مفاصل خواهند بود.

نحوه مصرف پیاسیدین رازک:

 • روزانه یک عدد از را بین غذا و همراه با مقدار زیادی آب مصرف کنید.

زمان مصرف کپسول پیاسیدین:

 • بین غذا

هشدار مصرف پیاسیدین:

 • افراد زیر 18 سال از مصرف این دارو شدیدا خودداری کنند. در صورتی که از سایر مکمل‌های تقویتی استفاده می‌کنیدف حتما با پزشک خود مشورت کنید. مصرف این قرص در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود.

8- کپسول آوودین هولیستیکا

آوودین هولیستیکا

آوودین هولیستیکا یکی از بهترین مکمل‌ها برای بازسازی غضروف‌ها، کاهش سرعت آتروز و درمان دردهای مفصلی است. این محصول فوق‌العاده از ترکیباتی همچون عصاره آووکادو، سویا، عصاره زنجبیل و ویتامین D3 است.

علاوه بر این، کپسول آوودین هولیستیکا فاقد مواد مضر برای بدن از جمله لانولین است. لذا با خیال راحت می‌توانید این کپسول را خریداری کرده و با مصرف اصولی آن وضعیت مفصل‌ها و استخوان‌های خود را بهبود بخشید.

نحوه مصرف قرص آوودین هولیستیکا:

این کپسول باید به صورت روزانه یک عدد و پس از غذا مصرف شود.

زمان مصرف کپسول آوودین:

بعد از غذا

هشدار مصرف آوودین هولیستیکا:

اگر قبل از غذایی دارویی مصرف می‌کنید، برای تداخل نداشتن با این کپسول حتما با پزشک خود مشورت کنید. زنان باردار و شیرده، افراد دارای بیماری قلبی و دیابتی قبل از مصرف این دارو باید با پزشک خود مشورت کنند.

قرص بن فیت ایکس مارت

جمع بندی

استخوان‌ها و مفاصل نقش مهمی در بدن دارند و اگر سلامتی خود را از دست بدهند شما را با مشکلات زیادی روبرو خواهند کرد. پوکی استخوان و آرتروز از جمله شایع‌ترین بیماری‌هایی هستند که بر اثر کمبود ویتامین و ضعف استخوان‌ها رخ می‌دهند. در این مقاله بهترین مکمل‌های تقویت استخوان و مفاصل را به شما معرفی کردیم. با مصرف اصولی و به موقع این مکمل‌ها می‌توانید درد ناشی از ورم مفاصل، آرتروز و … را بهبود ببخشید و از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری کنید.

قرص فولیکوژن اروند فارمد
بازخوردها
  ارتباط با کارشناسان داروخانه روشا
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد