خرید محصولات مراقبت از پوست و مو برند رومینا

معرفی بهترین مکمل‌ های گینر

معرفی بهترین مکمل‌ های گینر

بهترین مکمل های گینر  چه مکمل هایی هستند؟ برای ورزشکاران حرفه‌ای، تغذیه همان‌قدر مهم است که تمرین اصولی و منظم. میزان کالری دریافتی ورزشکار باید دقیق و کامل باشد تا عضله‌سازی و افزایش وزن به درستی انجام شود. از این جهت، برای کسانی که عضله‌سازی در بدن‌شان دیر انجام می‌شود یا به هر دلیلی نیاز به تسریع این فرآیند دارند، اهمیت مکمل‌ها را نمی‌توان نادیده گرفت.

دسته دیگری از افراد که به مکمل‌ها نیاز پیدا خواهند کرد، کسانی هستند که ممکن است در وزن‌گیری به مشکل برخورده باشند. یک گروه از معروف‌ترین مکمل‌های موجود در بازار گینرها هستند که به دو دسته گینر افزایش وزن و افزایش حجم یا غضله‌ساز تقسیم می‌شوند. در گینرهای افزایش وزن نسبت کربوهیدرات به پروتئین بسیار بالاست و در گروه گینرهای عضله‌ساز این نسبت برعکس بوده و سهم پروتئین‌ها بزرگ‌تر است. در نهایت، هدف هردو نوع این مکمل‌ها یکسان است و آن‌ها صرفا در میزان نهایی کالری باهم متفاوت هستند.

 بهترین مکمل‌ های گینر کدام هستند؟

مکمل گینر در واقع به عنوان مکمل غذایی حجم و وزن عضلات بدن مورد استفاده عمدتاً ورزشکاران قرار می‌گیرند. ترکیبات اصلی تشکیل‌دهنده این مکمل‌ها را درشت مغذی‌هایی مانند پروتئین‌ها، چربی‌های مفید و کربوهیدرات‌ها تشکیل می‌دهند و در کنار آن‌ها ویتامین‌های مناسبی هم در فرمول گینرها وجود دارند. این مکمل‌ها معمولا با توجه به نسبت کربوهیدرات به پروتئین دسته‌بندی می‌شوند و هرچه میزان کربوهیدرات در آن‌ها بالاتر باشد، سرعت وزن‌گیری بیشتر می‌شود، البته مصرف آگاهانه را باید جدی گرفت چرا که امکان افزایش چربی در بدن نیز بالا می‌رود. بررسی این گینرها قبل از مصرف و تناسب فرمول آن‌ها با ورزش و میزان کالری مورد نیاز دریافتی بدن، یکی از کارهایی است که برای مصرف آگاهانه این مکمل‌ها باید انجام شود.

پودر گینر ویوا پاور

پودر گین 2700 گرمی ویوا پاور

ویوا پاور یک مکمل ورزشی فوق‌العاده عالی برای کمک به ساخت و بهبود عملکرد ماهیچه‌ها و حفظ توده عضلانی، در نتیجه بهبود عملکرد ورزشکاران و جلوگیری از تحلیل عضلات است، که کمک خوبی به متابولیسم و آزادسازی نرمال انرژی می‌کند. این پودر حاوی پروتئین وی کنسانتره و پروتئین ایزوله سویا بوده که هردو به طرز قابل توجهی در افزایش حجم عضلات موثرند.

نحوه مصرف پودر گینر ویوا پاور:

 • این مکمل را می‌توانید با توجه به برنامه ورزشی خود، با شیر، آب و یا انواع شیک‌ها، اسموتی و آبمیوه مخلوط و میل نمایید.

زمان مصرف مکمل گینر ویوا پاور:

 • ورزشکاران می‌توانند هر روز ۵ پیمانه معادل ۱۵۰ گرم را در ۶۰۰ میلی‌لیتر آب حل نموده و پیش یا پس از تمرینات ورزشی یا ۴ ساعت قبل از خواب میل کنند.

شرایط نگهداری گینر ویواپاور:

 • در مکان خشک و خنک و در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود‌.

پودر مس گینر اس ان ان (سوپر نچرال نوتریشن)

پودر مس گینر اس ان ان (سوپر نچرال نوتریشن)

با تامین 690کالری در هر وعده مصرفی تاثیر پودر مس گینر اس ان ان در بهبود قدرت و استقامت و همچنین تسریع آزادسازی انرژی فوق‌العاده است و در واقع، پروتئین باکیفیت این مکمل، فرآیند عضله‌سازی را تسریع و آسان خواهد کرد تا در نهایت باعث افزایش وزن شود. وجود آمینواسیدهای شاخه دار (BCAA) همراه با مواد معدنی چون کلسیم، آهن، سدیم و پتاسیم در ترکیبات این پودر باعث می‌شود سریع‌تر در تمرینات خود ریکاوری کنید و این محصول فاقد دکستروز، ساکارز یا گلوتن بوده و حساسیتی در شما ایجاد نمی‌کند.

نحوه مصرف مس گینر اس ان ان (سوپر نچرال نوتریشن):

 • مصرف این مکمل تا چهار پیمانه در روز معادل با 165 گرم مجاز است، شما می‌توانید این 4 پیمانه را، در 16 انس آب معادل با 473 میلی‌لیتر حل کرده و در چندین وعده در طول روز مصرف نمایید.

زمان مصرف پودر مس گینر اس ان ان:

 • با توجه به برنامه ورزشی خود و دستور مربی، این مکمل را بعد از تمرین میل نمایید.

شرایط نگهداری پودر مس گینر SNN :

 • دور از دسترس اطفال و در مکان خشک و خنک، در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود‌.

پودر ریل گین ویثر

پودر ریل گین ویثر

بهبود عملکرد و قدرت جسمانی پس تمرینات سخت و شدید و کمک به ریکاوری سریع را می‌توانید از پودر رئال گین ویثر انتظار داشته باشید. وجود خلوص بالا پروتئین، مواد معدنی ضروری چون روی، منیزیوم، مس، ید و آهن، فیبرهای مغذی، ویتامین‌هایی مانند A ,D ,E ,C و گروه ویتامین‌های B، کربوهیدرات و چربی‌ها باعث شده است تا این مکمل در زمره بهترین گینرها قرار بگیرد. حضور کراتین و گلوتامین به افزایش سایز عضله‌ها، بهبود عملکرد و قدرت جسمانی کمک شایان توجهی می‌کند و همچنین BCAA موجود در پودر ریل گین ویثر به عضله‌سازی به وسیله افزایش سنتز پروتئین کمک می‌کند. Real Gain دارای ترکیب ویژه‌ای است که به آسانی هضم شده و کالری مورد نیاز ورزشکاران را تامین می‌کند.

نحوه مصرف پودر REAL گین:

 • سه پیمانه از پودر را با 400 میلی لیتر آب سرد یا شیر مخلوط نموده 2 تا 3 بار در روز میل نمایید.

زمان مصرف ریل گین:

 • بهتر است پس از تمرین، مطابق با دستور مربی مصرف گردد.

شرایط نگهداری مکمل ریل ویثر:

 • دور از دسترس اطفال و در مکان خشک و خنک، در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود‌.

پودر گینر ژن استار

پودر گین ژن استار 3000گرمی

در واقع، ترکیبات اصلی این مکمل، پاز پروتئین وی، کازئین و سفیده تخم‌مرغ هستند که کمک زیادی به افزایش وزن و حجم عضلات، علی‌الخصوص در مراحل ابتدایی بدن‌سازی خواهند کرد.

نحوه مصرف پودر گینر ژن استار:

 • یک پیمانه از پودر معادل 46 گرم را با حدود 300 یا 200 میلی‌لیتر شیر کم چرب یا آب، در شیکر، به خوبی، برای مدت 30 ثانیه مخلوط کرده و میل نمایید. توصیه می‌شود، 4 پیمانه مجاز در روز را، به 4 وعده تقسیم و مصرف نمایید.

زمان مصرف گینر ژن استار 3000گرمی:

 • بهترین زمان مصرف نیم ساعت پس از شروع تمرین ورزشی یا دو ساعت و نیم پس از اتمام آن است.

شرایط نگهداری گینر ژن استار:

 • دور از دسترس اطفال و در مکان خشک، خنک و دور از نور خورشید، در دمای زیر ۲۵ درجه سانتی‌گراد نگهداری شود‌.
خرید کرم ضد لک قوی سیسپرسا
نظرات
  ارتباط با کارشناسان داروخانه روشا
  ارسال نظر
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد