درباره ما

وب سایت تخصصي Rosha Pharmacy متعلق به داروخانه روشا (دکتر فیروزبخت) زیر مجموعه معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز بوده که محصولات مجاز و مرتبط با داروخانه را برای علاقه مندان و بیماران ارائه می دهد. داروخانه روشا یکی از بزرگترین داروخانه های تخصصی کشور که بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و در سال 1397 در شهر کرج افتتاح گردیده است . مؤسس و مسئول فنی داروخانه روشا آقای دکتر فیروز بخت می باشند و تیمی از داروسازان جوان و با تجربه، مدیریت وب سایت را به عهده دارند. از نظر علمی و محتوایی مجموعه توسط تیمی دیگر از داروسازان متخصص هدایت می گردد .

نام روشا برگرفته از چهره شاداب، خندان و روشن است که نشانگر رویکرد جدید این مجموعه به حیطه درمان و ارائه خدمات داروسازی می باشد ، هدف روشا ارتقای سلامت جامعه ای است که به آن تعلق دارد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای موجب ایجاد اعتماد در میان بیماران و جامعه پزشکي گردد.

داروخانه روشا همگام با تغییرات سبک زندگی و روش های نوین ترین شهروندان، اقدام به برپایی فروشگاه اینترنتی و حضور مؤثر در شبکه های اجتماعی کرده است تا با این سازوکار دسترسی به محصولات مورد نظر و امکان خرید برای مخاطبان تسهیل شود ضمن آنکه اخبار و برنامه‌هاي ويژه‌ی داروخانه روشا نیز به صورت آنلاین در اختیار همگان قرار می گیرد.

بخش بندی و فعالیت‌های وب سایت داروخانه روشا

محصولات مراقبت از پوست

محصولات و لوازم آرایشی

محصولات بهداشتی و شوینده

لوازم برقی آرایشی

محصولات مراقبت از مو

عطر و ادکلن

محصولات و لوازم مرتبط با مادر و کودک

تجهیزات پزشکی

از خدمات و فعالیت های مهم وب سایت داروخانه روشا ،پاسخ به سؤالات و نظرات مشتریان به صورت علمی توسط دکتر داروساز با تخصص بالینی می باشد. همچنین ارائه مقالات علمی و کاربردی در جهت افزایش آگاهی جامعه از دیگر فعالیت‌های مهم است که می توان به آن اشاره کرد. قابل ذکر است از طریق وب سایت داروخانه‌ی روشا اطلاع رسانی در زمینه جشنواره‌ها، گردهمایی‌های کلاس‌های آموزشی و سایر برنامه‌هایی که در داروخانه روشا برگزار می گردد، انجام می شود.

مجوز های داروخانه روشا

تلفن تماس با داروخانه روشا: (34134-026)

 تلفن رسیدگی به شکایات معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز

(142-145) 026-36155000 

آدرس معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی البرز : کرج – بلوار ملاصدرا – زیر پل روحانی – نبش کوچه مسلم ابن عقیل

بازخوردها