دست و بالم واسه گفتن یه سری چیزها بسته است؛ اما سر بسته همین رو بگم اگه فرضا سخته براتون که هزینه‌ی محصولات پوستی رو تقبل کنید برید و به همین دلیل هم دنبال خرید محصولات بر پایه‌ی سلامت با تخفیف بالای 50 درصد هستید، همون برید سراغ ماسک‌های خونگی. آره تاثیر این ماسک‌ها هیچ وقت مثل محصولات تولید شده توی لابراتوار نیست اما حداقل مطمئنید که پوست نازنین خودتون رو هم با کیفیت محصولی که توش تردید هست تهدید نکردید!
آخه فقط هم محصولات پوستی نیست که، مکمل‌های خوراکی که به امید بهبود سلامت جنسی/ عضله‌ای و حتی گوارشی با قیمت‌های پایین تهیه می‌کنید رو در نظر بگیرید اگه مواد اولیه‌ش فاقد استاندارهای اولیه باشه اون عوارضی که یقه‌ی سلامت ارگان‌های داخلی بدنتون رو می‌گیره با چند درصد تخفیف قابل جبرانه؟

نه قصد ندارم از این شعارهایی بدم که قیمت اصلا مهم نیست وبچسبید به کیفیت؛ واقعا توی شرایط اقتصادی که امروز همگی به نوعی درگیرش هستیم قیمت از قضا خیلی هم مهمه!

اما به قول اون ضرب المثل انگلیسی که شما هم حتما شنیدید ماها انقدری پولدار نیستیم که جنس ارزون بخریم، اینجا هم مهمه که پولمون رو با حساب و کتاب خرج کنیم یه جوری نباشه پولمون رو بدیم در ازای هیچ، و تازه کاش که هیچ موضوع اینه ممکنه پولمون رو بدیم یه تهدید برای سلامت مون بخریم!

طبیعیه که تخفیف گرفتن برای همه جذاب باشه، اگه معقول باشه هم شیرینیِ معامله است نوش جونتون. اما همیشه قبل خرید یک محصولی که مخصوصا با سلامت‌تون ارتباط داره یه سرچ کنید و فرآیند تولید و توزیعش رو یه بررسی کنید بعد ببینید با این شرایط اون همه تخفیف می‌گنجه؟

 حتی ما توی روشا گاهی توی جشنواره‌های مختلف سعی کردیم و بعد از این هم می‌کنیم که طعم شیرین تخفیف رو به مشتری های نازنین‌مون بچشونیم؛ اما از اونجایی که اعتبار و اصالت محصول همواره برای کادر درمان این مجموعه از اولویت بالایی برخرداره روشا به تخفیف هاش شناخته نمی‌شه و البته که هیچ پلنی هم نداره برای برندینگ با این ویژگی؛ بلکه افتخار این مجموعه اینه هرجا اسم روشا به گوش کسی خورد پشت بندش «برگ سلامتی» هم با روح صادق بر همین کلمه توی ذهن طنین انداز بشه! بنابراین مهمه که از کجا بخریم:)

احتمالا از زمان حضرت آدم بشر به دنبال چشیدن طعم شیرین تخفیف بوده؛ شاید حتی شیطان با وعده‌ی شیرین تخفیفِ بیشتر حوا رو هوایی کرد و به قیمت خوردن سیب ممنوعه نونِ تبعید به زمین رو تو دامن بشر گذاشت.
حالا این‌ها که واقعی نیست اما واقعا طمع تخفیف گرفتن خیلی وقت‌ها ذهن آدم رو درگیر سوگیری می‌کنه و باعث می‌شه خیال کنی در حال یک خرید اقتصادی هستی؛ اما درواقع هم پول از کفت می‌ره هم از تجربه‌ی کیفیت اصلی محصول محروم می‌شی!
البته منظورم تخفیف‌های معقول نیست‌ها شما کلاه خودت رو قاضی کن با این نظارت سخت گیرانه‌ی سازمان‌های مختلف روی قیمت گذاری نهادی مثل داروخانه که ارتباط مستقیمی با سلامت جامعه داره، چطور ممکنه بشه روی محصولی تخفیف 50 یا حتی 70 درصد اعمال کرد آخه؟!
گاهی شاهد هستیم روی یک لوسیون پوستی یا یه شامپوی فرموله شده برای آسیب‌های مخصوص به مو یه تخفیفی زدن که هرجور حساب می‌کنی مواد اولیه باید رایگان درومده باشه و فقط قراره پول پکیجینگ رو از شما بگیرن؛ وگرنه حساب این دو دوتا والا که هیچ‌جوره 4تا نمی‌شه.