وب سایت داروخانه روشا تابع قوانین کلی جمهوری اسلامی ایران، وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی و مقررات کلی مربوط به کسب و کارهای آنلاین می باشد.

وب سایت داروخانه روش تضمين مي نمايد تمامي كالاها و محصولاتی که ارائه مي نمايد داراي مجوز رسمی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است و همینین تضمین می نماید کلیه محصولات اصل بوده و از شرکت های معتبر تولید کننده و توزیع کننده دارویی و آرایشی و بهداشتی تهیه شده است تمامی کالاهای ارائه شده در وب سایت داروخانه روشا دارای تاریخ تولید و تاریخ انقضاء معتبر می باشد و هیچ کالای تاریخ گذشته ای در وب سایت به فروش نمي رسد. هیچ گونه دارو و مکملی که نیاز به تجویز پزشک، نسخه و با نظارت دکتر داروساز داشته باشد توسط این وب سایت به فروش نمی رسد .

توصية و مشاوره های آنلاین وب سایت داروخانه روشا با نظارت دکتر داروساز انجام می گیرد .به طور کلی قیمت گذاری محصولات در وب سایت داروخانه روشا بر مبنای فاکتورهای رسمی شرکت های توزیع کننده می باشد و دائما در حال بررسی و بروز رسانی توسط تیم پشتيباني وب سایت است و فقط طبق شرايط خاص از جمله جشنواره های فروش های ویژه و یا موارد خاصی که توسط تیم مدیریت وب سایت تعيين مي گردد در بازه های زمانی مشخص به روی قیمت های مورد نظر تخفیق اعمال می گردد .

وب سایت داروخانه روشا متعهد به حفظ مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران خود می باشد. مشاوره و پیام های خصوصی کاربران را محرمانه تلقی می کند و همچنین از آدرس و ایمیل یا شماره تلفن کاربران وب سایت صرفا جهت اطلاع رسانی اخبار و برنامه های داروخانه روشاء بنا به درخواست کاربران استفاده می نماید. نقطه نظرات و پیام هاي كاريزان، دیدگاههای شخصی ایشان مي باشد و وب سایت داروخانه روشا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد، پیام های حاوی توهین یا مطالب غیر اخلاقی و همچنین مخالف قوانین کلی جمهوری اسلامی ایران از وب سایت حذف می گردد .استفاده از محتوای وب سایت داروخانه روشا شامل مقالات علمی، اطلاعات محصولات و غیره برای استفاده غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. استفاده از مطالب وب سایت خارج از این رویه، غیرمجاز و قابل پیگیری قانونی می باشد.