درباره داروخانه روشا

وب سایت تخصصي Rosha Pharmacy متعلق به داروخانه روشا است، که جزء معدود وب سایت های رسمی است که وابسته به داروخانه حقيقی میباشد و محصولات مجاز و مرتبط با داروخانه را برای علاقه مندان و بیماران ارائه می دهد .داروخانه روشا یکی از بزرگترین داروخانه های تخصصی کشور که بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و در سال 1397 در شهر کرج افتتاح گردیده است . مؤسس و مسئول فنی داروخانه روشا آقای دکتر فیروز بخت می باشند و تیمی از داروسازان جوان و با تجربه، مدیریت وب سایت را به عهده دارند. از نظر علمی و محتوایی مجموعه توسط تیمی دیگر از داروسازان متخصص هدایت می گردد .

درباره ما

نام روشا برگرفته از چهره شاداب، خندان و روشن است که نشانگر رویکرد جدید این مجموعه به حیطه درمان و ارائه خدمات داروسازی می باشد ، هدف روشا ارتقای سلامت جامعه ای است که به آن تعلق دارد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای موجب ایجاد اعتماد در میان بیماران و جامعه پزشکي گردد.

داروخانه روشا همگام با تغییرات سبک زندگی و روش های نوین ترین شهروندان، اقدام به برپایی فروشگاه اینترنتی و حضور مؤثر در شبکه های اجتماعی کرده است تا با این سازوکار دسترسی به محصولات مورد نظر و امکان خرید برای مخاطبان تسهیل شود ضمن آنکه اخبار و برنامه‌هاي ويژه‌ی داروخانه روشا نیز به صورت آنلاین در اختیار همگان قرار می گیرد.

 

بخش بندی و فعالیت‌های وب سایت داروخانه روشا

درباره ما

محصولات مراقبت از پوست

درباره ما

محصولات و لوازم آرایشی

درباره ما

محصولات بهداشتی و شوینده

درباره ما

لوازم برقی آرایشی

درباره ما

محصولات مراقبت از مو

درباره ما

عطر و ادکلن

درباره ما

محصولات و لوازم مرتبط با مادر و کودک

درباره ما

تجهیزات پزشکی

از خدمات و فعالیت های مهم وب سایت داروخانه روشا ،پاسخ به سؤالات و نظرات مشتریان به صورت علمی توسط دکتر داروساز با تخصص بالینی می باشد. همچنین ارائه مقالات علمی و کاربردی در جهت افزایش آگاهی جامعه از دیگر فعالیت‌های مهم است که می توان به آن اشاره کرد. قابل ذکر است از طریق وب سایت داروخانه‌ی روشا اطلاع رسانی در زمینه جشنواره‌ها، گردهمایی‌های کلاس‌های آموزشی و سایر برنامه‌هایی که در داروخانه روشا برگزار می گردد، انجام می شود.