درباره
داروخانه روشا

وب سایت تخصصي Rosha Pharmacy متعلق به داروخانه روشا است، که جزء معدود وب سایت های رسمی است که وابسته به داروخانه حقيقی میباشد و محصولات مجاز و مرتبط با داروخانه را برای علاقه مندان و بیماران ارائه می دهد .داروخانه روشا یکی از بزرگترین داروخانه های تخصصی کشور که بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و در سال 1397 در شهر کرج افتتاح گردیده است . مؤسس و مسئول فنی داروخانه روشا آقای دکتر فیروز بخت می باشند و تیمی از داروسازان جوان و با تجربه با محوریت آقای دکتر امان اله وزيری يا مدیریت وب سایت را به عهده دارند. از نظر علمی و محتوایی مجموعه توسط تیمی دیگر از داروسازان به سرپرستی آقای دکتر امیر میراولیایی متخصص داروسازی بالینی هدایت می گردد .

نام روشا برگرفته از چهره شاداب، خندان و روشن است که نشانگر رویکرد جدید این مجموعه به حیطه درمان و ارائه خدمات داروسازی می باشد ، هدف روشا ارتقای سلامت جامعه ای است که به آن تعلق دارد و تلاش می کند با رعایت اصول حرفه ای موجب ایجاد اعتماد در میان بیماران و جامعه پزشکي گردد.

داروخانه روشا همگام با تغییرات سبک زندگی و روش های نوین ترین شهروندان، اقدام به برپایی فروشگاه اینترنتی و حضور مؤثر در شبکه های اجتماعی کرده است تا با این سازوکار دسترسی به محصولات مورد نظر و امکان خرید برای مخاطبان تسهیل شود ضمن آنکه اخبار و برنامه‌هاي ويژه‌ی داروخانه روشا نیز به صورت آنلاین در اختیار همگان قرار می گیرد.

بخش بندی و فعالیت‌های وب سایت داروخانه روشا

وب سایت داروخانه روشا کلیه محصولات داروخانه‌ای مجاز و دارای تأییدیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به جزء دارو و اقلامی که نیاز به نسخه و تجویز پزشک دارند و باید زیر نظر دکتر داروساز تحویل بیمار گردند در وب سایت خود ارائه می دهد که این محصولات در بخش‌های زیر دسته بندی شده‌اند تا باعث سهولت دسترسی و خرید علاقه مندان گردد.

محصولات مراقبت از پوست

محصولات و لوازم آرایشی

محصولات مراقبت از مو

محصولات بهداشتی و شوینده

لوازم برقی آرایشی

عطر و ادکلن

محصولات و لوازم مرتبط با مادر و کودک

از جمله :

شیر و غذای کودک

مکمل های تغذیه ای و ویتامین ها

مکمل های ورزشی

داروهای گیاهی

تجهیزات پزشکی و محصولات ارتوپدیا میباشد .

از خدمات و فعالیت های مهم وب سایت داروخانه روشا ،پاسخ به سؤالات و نظرات مشتریان به صورت علمی توسط دکتر داروساز با تخصص بالینی می باشد. همچنین ارائه مقالات علمی و کاربردی در جهت افزایش آگاهی جامعه از دیگر فعالیت‌های مهم است که می توان به آن اشاره کرد. قابل ذکر است از طریق وب سایت داروخانه‌ی روشا اطلاع رسانی در زمینه جشنواره‌ها، گردهمایی‌های کلاس‌های آموزشی و سایر برنامه‌هایی که در داروخانه روشا برگزار می گردد، انجام می شود.


تماس با ما

شماره تماس : 02634134
داخلی 1 :

بخش مشاوره دارویی

داخلی 2 :

بخش مکملهای ورزشی

داخلی 6 :

مشاوره و خرید غیر حضوری

پست الکترونیک :
info@Roshspharmacy.com